Yükseltepe Pideci ve Kebap Salonu

Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

SAMİMİ VE SICAK BİR ORTAM Yükseltepe’nin en işlek yerlerinden birinde hizmet veren Yükseltepe Pide ve Kebap Salonu, Yükseltepe’de yemek yiyebileceğiniz en güzel yerlerden biri niteliğinde. Temiz ve sıcak bir atmosferi olan mekanda öğle saatlerinde boş yer bulmak çok kolay değil.


LEZZETLİ KEBABIN ADRESİ Anadolu’nun her yerinden kebaplarını bulabileceğiniz bu restoranın pidesi de oldukça meşhur ve lezzetli. Kırmızı et sevmeyenler için tavuk kebap çeşitleri de mevcut. Yemeğin üzerine ikram ettikleri çay veya kahvelerinizi yudumlarken, taze yapılmış tatlılarını da denemenizi kesinlikle öneririz.

 

TEMİZ VE KALİTELİ HİZMET Buradan ayrıldıktan sonra aklınızda kalacak olan iki şey; yediğiniz yemeğin lezzeti ve mekanın temizliği olacaktır kuşkusuz. Mekanın en büyük prensibi, en kaliteli malzemelerle hazırladıkları yemekleri temiz bir ortamda müşterilerine ikram edebilmek.

 

 

 

keçiören pideci, keçiören pideciler, keçiören pide salonları, keçiören pide yapan yerler, keçiören pide kebap, keçiören pide lahmacun, keçiören pide sipariş, keçiören pide salonui keçiören pide salonu, keçiören pide fırını, keçiören aktepe pide kebap, keçiören aktepe pide, kısmet pide keçiören aktepe, keçiören dutluk pide, ankara keçiören develi pide, keçiören en iyi pide, keçiören kıymalı pide, keçiören kuşbaşılı pide, keçiören kaşarlı pide, keçiören lahmacun, keçiören mevlüt pide, keçiören mevlüt pide siparişi, keçiören düğün yemek siparişi, keçiören düğün yemek.