Sihhi Tesisatçı-Logar-Petek ve Kombi Bakımı Ankara

Logar Açma Kanalizasyon Temizleme ve Su Tesisatçısı Ankara
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
ANKARA GENELİ HIZLI SERVİS PRATİK ÇÖZÜM
su tesisatçıs petek temizleme logar ve tuvalet açma ankaraEvinizde ve işyerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağının yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısımı var. ARTIK SORUN DEĞİL.  Ankarada her semte hizmet veren mert tesisatı Arayın gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edien ankarada garantili  tespit ve tamiri yapan firmaları arasında en uygun fiyatları sunuyoruz.

ARAYIN DETAYLI BİLGİ VERELİM 
Mert Tesisat 1999 yılından bu yana sıhhi tesisat ve su kaçağı tespiti alanında faaliyet göstermektedir.

HİZMETLERİMİZ

Su Kaçaklarını Noktasal olarak Tespit ediyor ve garantili olarak onarıyoruz

Kalorifer Su Kaçaklarını Noktasal olarak Tespit ediyor ve garantili olarak Tamir ediyoruz

Kombiledeki Basınç Düşmelerini Su kaçaklarını Tespit ediyor ve FLEX Kimyasalları ile Kırmadan garantili olarak onarıyoruz, laminantınızı sökmeye gerek kalmadan seramiklerinizi kırmadan kombi kaçaklarınızı onarıyoruz
Kombi Tesisatlarını Kalorifer Tesisatlarını, Peteklerinizi Temizleme Solüsyonları ile temizliyoruz, Koruyucu solüsyonlar ile tesisatın ızın kireçlenmesini önlüyoruz ve Tasarruf Solüsyonları ile Kombilerinizdeki suyun daha çabuk ısınmasını ve daha geç soğumasını sağlıyoruz, Kısacası Sizlere Yakıttan Tasarruff Saglıyoruz


SU KAÇAĞI TESPİTİ ANKARA

Ankarada Su kaçağını tespit etmek ve onarımı yapmak için en önemli işlerden biride doğru şirketi lerinasıl seçmektir

Binalarınızın bıraktığı hasarları tamir ettirmek oldukça pahalıya mal oluyor değil mi? Gereksiz masraf ve istenmeyen kirlilikten kurtulmak için tecrübeli, işten anlayan uzmanları bulmakta yarar var.Su tesisatıyla alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda çağırdığınız kişinin kırarak kaçağı tespit etmesi ya da tamir ederken başka yeni problemler yaratması istenmeyen bir durumdur. Su tesisatı ve rutubetle ilgili bu problemleri en az hasarla ve ekonomik şekilde gidermenizi sağlayan uzman şirketleri var.Tabi sizin de bu şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar..İşte bunlardan bazıları ..

Teknoloji:
Şirket,su kaçağını tespit etmek için gerekli olan malzeme ve teknolojik donanıma sahip mi? Sadece bir yöntemle mi çalışılıyor yoksa başka alternatif yöntemler de kullanılıyor mu? Tek kişi ya da kurumsal bir şirketi oluşu bile işteki kaliteyi değiştiriyor.


Garanti:
Su kaçağını doğru tespit edebilmek oldukça önemlidir. Su kaçağı diye yanlış bir noktayı tespit ederse ya da kaçağı hiç bulamazsa bu sıkıntı olur.Dışarıdan belli olmadığı için gizli kalan bu yerleri tespit etmede garanti verilmesi gereklidir.

Su kaçağının tespiti
Su kaçağının tespiti iki şekilde mümkün olmaktadır: Bunlardan biri; Eğitimli, uzman personel, diğeri ise modern ve teknolojik aletler

Uzman personel;

kapsamlı bir eğitimden geçtikten sonra güncel bilgilerle ve teknikle donatılmış personel gerek işyeri gerekse konutlarınızdaki su tesisatı probleminizi gidermede yardımcı olacaktır.

Teknolojik aletler; zor gibi görünen tüm su tesisatıyla ilgili problemlerinizi tespit etmede en güvenilir ve modern cihazların kullanılması gereklidir.Doğru bir metod ve cihaz seçimi kısa sürede meseleyi çözmeyi kolaylaştıracaktır.

Bunların dışında ekonomik bir uygulama oluşu da oldukça önem kazandırmaktadır. Hiç bir yere ek tadilat gerektirmeden, kırmaksızın doğru tespit yerlerin onarımı yapılmalı, gereksiz masraflardan kaçınılmalıdır.

Müşterilerin yaşadıkları sıkıntıya göre doğru bir fiyat verilmesi önemlidir ve işi gördükten sonra da değişebilecek fiyatlandırma sebebiyle rastgele bir fiyatlandırma verilmesine gidilmemelidir.

Doğru şirket ve ekiple çalışmak size kısa sürede başarı kazandıracaktır.Hem gayrimenkulunuze gelebilecek zararlardan kurtulmuş olacaksınız, hem de zamandan kazanmış. Gizli su kaçakları dahil her türlü su tesisat problemlerinizi uzman bir ekibin tecrübesine bırakmış olacaksınız.
Tesisat Bakım ve Onarım

Su, kalorifer, kombi, şofben, hidrofor, yağmur suyu (yağmur iniş tesisatı), atık su (gider tesisatı), su deposu, kısaca tüm tesisat işlerinizde; almış olduğumuz eğitim ve uzun yılların verdiği birikim ile kesin çözümler sunmaktayız.
Yepyeni bir anlayış ile hareket ediyoruz : Kullandığımız malzemeler uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerdir. "Daha az kaliteli, ileride iyisi olsun" gibi politikalar bizden uzak. 

Kalorifer tesisatı Günümüzde uygulanmakta olan en avantajlı kaloriferli ısıtma tesisatı yerden ısıtma tesisatıdır. Sürekli kullanılan mekanlarda (ev, işyeri, okul gibi), bina izolasyonu uygun olduğu taktirde, en ekonomik, en sağlıklı ve ortada hiç boru veya radyatör olmadığı için en estetik sistemdir.
Yerden ısıtma sistemi, esnek dizaynı, kolay kurulumu ve ekonomik tüketimi tüm mekanlar için ideal çözümdür. Yerden ısıtma tesisatında her türlü yakıt kullanılabili

DUVAR VE HER TÜRLÜ YER DÖŞEMESİ ALTINDAKİ GÖRÜNMEYEN SU BORULARINDA, KAÇAK TESPİT VE ONARIMI ANKARA

Siz de tesisatla ilgili bir sızıntı olduğunu bilip nerden kaynaklandığını bulamıyorsanız bu bizim işimiz..
Modern cihaz ve tecrübeli bir ekiple her türlü gizli su sızıntısını tespit edip onarımı yapıyoruz.

Duvarların arkasında olabilir.

- Yer döşemelerinin altında
- Bodrumda, bahçede, çatıda
- Kalorifer borularında
- Isıtma sistemlerinde

Beton ya da asfalt zeminlerde görülebilir.

1. Zemindeki su kaçağı belirtileri

Yer döşemelerinin altındaki borularda sızıntı olabilmektedir.Yer ve duvarlarda çatlaklar görülebilir ki bunlar da bir kaçak olduğunun belirtisidir.Gözlemle fark edemediğiniz ama faturanıza yansıyan fazla tüketim miktarı bunu ele verebilir.Halıların altındaki küf ya da rutubette yine oradan geçen borularda sızıntı olduğunu gösterir.

2. Duvar veya zeminde su kaçağının bulunması

Genellikle duvar ya da zeminde bir kaçak olup olmadığını belirlemek için kırma metodunu kullanırlar.Artık kırmadan da bunu tespit edilmesi ve onarılması mümkündür.Bu yüzden konut ya da iş yerlerinize zarar vermeyin.

Kırmadan Su kaçağı bulma işlemi

Özel elektromanyetik amfi cihazı
Elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazı
Elektroakustik cihaz gerektirir.

Bir çok iş yeri ve konutta kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilir.Kalorifer sisteminde zaten kırmaya gerek yoktur, boruların için kristal bir cihaz salarak da halledilebilir.

Uzman, konusunda bilgili, tecrübeli personel sizi zaman kaybı ve masraftan kurtararak, kısa sürede kaçağı bulur ve onarımını yapar.

Duvarların arkasından geçen borularda bir sızıntı varsa yine uzmanlar;

Tuvalet ve banyolarda,

Duvarların arkasında,

Bahçedeki su tesisatında,

Şebeke hattında,

Banyo ve tuvaletlere komşu odalarda

Çatılardaki rutubete yol açan tüm su kaçaklarını bulup gereğini yapıyorlar.


SU KAÇAĞI BELİRTİLERİ VE BULGULARI

Peki ‘Bende su kaçağı var mıdır? Nasıl anlayabilirim’ diye düşünüyorsanız size birkaç belirti sayabiliriz..

Bütün musluklar kapalı iken bile tesisattan bir ses geliyorsa şüphelenin.
Harcadığınız su miktarının az olmasına karşın yüklü faturalar ödemek zorunda mı kalıyorsunuz? 30 dk. İçinde sayaç miktarını yazın.Eğer aşırı bir yükleme varsa su kaçağınız olabilir.
Duvar ya da zemin fark etmeksizin nem, ıslaklık, rutubet, renk değişikliği bile kaçak olduğunu gösterir.
Atık ya da pis su borularında kaçak varsa kötü koku da yayılabilir.
Eğer bahçede dışarıdan bir sızıntı varsa da toprağınızda hareketlenme olur.

Eğer siz de bu bulgulardan sonra su kaçağınız olduğunu düşünüyorsanız sorununuzu kusursuz bir şekilde halletmek için bizi arayın.

Doğru bir tespit, tadilat gerek kalmadan yapılan temiz iş ve deneyimli personelle çalışmanın keyfine varın. Para ve zaman tasarrufunuz için bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve uygun maliyetli hizmet alıp su tesisatınızla ilgili her türlü sorunu en aza indirmek sizin elinizde..

Kaliteli ve uygun bir iş istiyorsanız biz buradayız.

SIHHİ TESİSAT ANKARA ÇANKAYA'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Ö?veçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, ?Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, zafertepe

SIHHİ TESİSAT ANKARA KEÇİÖREN'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs MahallesiHasköy, Ondokuz Mayıs Mahallesi

SIHHİ TESİSAT ANKARA YENİMAHALLE'DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Atatürk Orman Çiftliği, Akın, İstasyon, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İvedik Organize Sanayi, Karşıyaka, Susuz, Şentepe, Yakacık, Yenimahalle, Ostim, Şaşmaz, Türkkonut, Ümitköy, Yaşamkent, Konutkent, Yükseltepe.

SIHHİ TESİSAT ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

SIHHİ TESİSAT ANKARA ALTINDAĞ'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
??Altındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, DışkapıAltındağ, Anafartalar, Aydınlıkevler, Hasköy, Hisar, İskitler, Opera, Önder Mahallesi, Peçenek, Samanpazarı, Siteler, Telsizler, Ulubey, Ulus, Yeşilöz, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Dışkapı

16 yıl her ne kadar kısa bir süre olsada tesisat sektöründe cidi bir sürede 16 yılın verdiği tecrübe ve deneyimle profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek Ankarada su tesisatçıları arasında lider konuma gelmiş bulunmaktayız.

Ev ve İşyerlerinizdeki Su ve Kalörifer Kaçakları Kombi Basınç düşmelerini Almanya üretimli son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su kaçağı tespitlerini yaparak bilgisayarlı sistemlerle su kaçağınızın yerini noktasal olarak tespit ediyor ve tamiratini garantili sorunsuz olarak yapıyoruz.


Ankarada Mutfak ve Banyo Tadilatları, Su ve Kalörifer Kaçagı, Su Sızıntısı, pis su tıkanıklıkları, kanal açma, tamirat ve tadilat İşlerinizde kesin ve garantili çözüm sunmanın yanında en uygun fiyatları kaliteli hizmet ilede buluşturan ankarada su tesisatçıları firmaları arasında öncü tesisat şirketiyiz..

Kalorifer Kombi Petek Temizleme Ankara

Yakıt giderlerinizi % 20 ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak ve konforlu ısınmanız için kimyasal ilaç ve özel makinamız ile tesisatınızı temizliyoruz. Paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldıran Nötralize özel ilaç ile tesisatınızın bakımını yapıyoruz. Tesisat Yıkama bu bakım sayesinde kombi filtreleri de temizlenerek, sisteminizin tamamı koruma altına alınmış oluyor.

Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi ile kaliteyi birleştirmektedir. Özel Makina ve Kimyasal ilaçlar ile yaptığımız temizlik işlemleri ile tesisat ve panel radyatörlerinizin ilk günkü performanslarını tekrar sağlamaktadır, unutmayınız ki bakımı ve temizliği yapılan kombi ve tesisatınız daha yüksek performans ve daha düşük yakıt tüketimi ile hem cebinizi hem sağlığınızı koruyacaktır.
Isınma sorunlarınız varsa, iyi ısınamıyorsanız,
Radyatörleriniz beklediğiniz ısıyı vermiyorsa,
Radyatörlerin üstü ısınıp alt kısımları ısınmıyorsa,
Dereceyi yükselttiğiniz halde ısınamıyorsanız,
Ödediğiniz doğalgaz faturasının, ısınma derecenize göre fazla olduğunu yada
Ödediğiniz doğalgaz faturasına göre ısınma konforunuzun düşük olduğunu düşünüyorsanız
İşte Sebepler

Yıllarca kullandığınız tesisat ve radyatörlerinizde kimyasal yıkama yaptırmadıysanız.
Yıllarca merkezi sistem ( kömür-fuel oil ) ısıtmada kullandığınız radyatörleri
değiştirmeden kombi ile ısıtmada da kullanmaya devam ediyorsanız.
Kombi eşanjör-boru ve radyatörleriniz kireç,kışır katmanlara tıkanmış, yerden ısıtma sisteminizdeki plastik borularda aşırı çamurlaşma olmuştur.
Unutulmamalı ki 1 mm’lik kireç, kışır tabakası yaklaşık %7-8 oranında verimlilik kaybına neden olur.
Kombi ve tesisatınızda, kullanım yılında, kullanılan suyun sertlik derecesine bağlı olarak sisteminizde oluşmuş kireç ve katmanlar sizin her yıl yaklaşık %30’lara varabilecek oranlarda fazla fatura ödemenize neden olur.
Makine sisteme bağlanması çok kolaydır, bütün peteklerin sökülmesi gerekmez eviniz pislenmeden ve çok kısa sürede petekleriniz ilk gün ki verimliliğine ulaşır.
Tesisat yıkamada yaptığımız işlemler

Makinanın sisteme bağlanması
Sistemin büyüklüğüne ve petek adedine göre kimyasal ilacın makinaya koyulması.
Makinanın çalıştırılıp sistemin kimyasal ile yıkanması
Yıkamadan sonra kimyasal ilacın ve tesisatta bulunan pisliğin tahliyesi
Kimyasal ilacın sistemden tam olarak sökülmesi için nötralize kimyasal ilaç ile tekrar yıkanması.
Kombi alt filtrelerinin temizlenmesi
Tüm panel radyatörlerin havasının alınması ve reglaj ayarlarının yapılması
Kombinin çalıştırılıp sistemin ısıtılması’dır.
Müşterilerine değer veren firmamız son ve Alman Teknolojisi cihazlarla su kaçağı tespiti ve tesisatcılıkta Türkiye´de bir ilki gerçekleştirerek ; "Kırma ve Dökemeden Kaçakları Tespit Edip Arızaları Gidermektedir...