Keçiören Atapark OTO LASTİK - JANT ve AKÜ KEÇİÖREN

Keçiörende Oto Lastikçi Ankara
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Atapark Ufuktepe Kuşçağızda Oto Lastikçi

0546 545 84 70

Mustafa Helvacı

Helvacı Oto Lastik Jant ve Akü 2000 yılında Ankara/Keçiören semtinde kuruldu. 15 yıldır aynı yerinde hizmet vermektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti ve eksiksiz hizmeti ile Ankara ve Keçiören'indeki en iyi lastik markalarını sizlerin memnuniyetine sunmaktadır.

   Ankara Keçiörende hizmet vermekte olan Keçiören Oto Lastik Jant ve Akü müşterilerimize garantili petlas, Michelin, Toyotıres,Hankook oto lastilkerde yenileme, değiştirme ve servis hizmeti vermekteyiz.


  Farklı bir konseptte müşterileriyle buluşan Oto Lastik Jant ve Akü, değerli müşterilerine lastik satış & servis, jant satış & servis, akü satış&servis, lastik tamiri, alanlarında kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.


atapark oto lastikçi


 Her türlü lastik, Balans ayarı yapılır. Lastik sökme, Lastik takma, Akü Takviyesi Hizmetlerimiz Vardır.

Aracınıza sıfır ve yeni olan ikinci el lastikler takılır. Ayrıca patlak lastikleriniz onarılır. Dışardan aldığınız lastiklerin sökme ve takma işlemleri gerçekleştirilir.

Yazlık lastik, Yeni Yazlık lastik ve ikinci el lastik bulunur. Mevsimlik lastik satışımız vardır. Sıfır mevsimlik lastik, ikinci el mevsimlik lastikte mevcuttur. keçiören oto lastik olarak hizmet veren firmamızda her marka araç için değişik marka ve çeşitli ebatlarda lastik vardır.

Keçiören lastik değişimi hizmetimiz vardır. Akü takviyesi akü satışı yapılır. 

ETİKETLER
Keçiörende oto lastk, Keçiören oto Lastik firmaları, ankara basınevleri oto lastikci, incirlide oto lastikci, oto lastik satışı yapan yerler keçiören, ömer oto lastik keçiören ankara, oto lastikçi etlik ankara