Döşemeci Kadir Usta

Ankara Koltuk Takımı Döşeme Hizmetleri
Yetkili Kişi : Kadir Usta Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
Yataklı sedir modelleri Ankaralarge;">ANKARA KOLTUK DÖŞEME - KOLTUK TAMİRİ - KOLTUK İMALATI

ANKARA KOLTUK DÖŞEME & TAMİR ATÖLYESİ  

Ankara Koltuk Döşeme: Koltuklarınız eskidi mi? kumaşlar deforme mi oldu? Üzülmeyin!..
Ankara Koltuk Döşeme Evi eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyoruz..
Yüzlerce kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir.

Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir.

Ankara Koltuk Tamiri: Koltuklarınıza dair tamir gerektiren bütün işler de Koltuk Döşeme Ankara tarafından yapılmaktadır. Lokal kırıklar, çökmeler, kol deforme olmaları, sadece minder yüzü değiştirmeler ya da minder süngerleri değişimi gibi sadece istemediğiniz ya da arızalı bölgelerin tamirini de yapmaktayız. Kırılan ya da kaybolan ayaklar ya da değiştirmek istediğiniz aksesuarlar gibi koltuklarınıza dair bütün koltuk tamir gerektiren işleriniz tarafımızca yapılmaktadır.


YATAKLI SEDİR VE SANDIKLI SEDİR MODELLERİ ANKARA

Sandıklı sedir ve yataklı sedir imalatımız vardır. Ankara geneli her türlü ölçüye göre özel imalat yapmaktayız. Sedir çeşitlerimizde bulunan bütün modellere yatak ve sandık ilavesi yapılabilir.
Eskiye duyulan özlem eskiye ait kalan değerler günümüz insanlarında oldukça fazladır. Dolayısıyla ihtiyaçlarda bu doğrultuda devam etmektedir. Bu ihtiyaçlar genellikle mobilya seçimlerinde karşılaşılmaktadır. Daha önceden kullanılan sedir modellerinden yataklı sedir modelleri de en çok tercih edilen gruplardandır.

Yataklı sedir modelleri Ankara

Yataklı sedir modelleri kullanış açısından aslında çift yönlüdür. Oturulduğu gibi aynı zamanda yatarakda kullanım sağlanabilmektedir. Genellikle insanların tercih etmesinin sebebide bu yöndedir. Yatak şeklini alması evde kullanılan malzemelerin muhafaza edilmesi için genelde bu modeli önermekteyiz. Kalabalık ailelerin düşündüğü en önemli unsur; hem oturabileceğimiz hem de yatabilecek şekilde olması isterler. İstanbul’da yeni açılan mağazaları bu istekleri karşılayamadığından bizi tercih etmeleri de daha da kolay olmaktadır. Kararını vermiş müşteri genelde modellerle ilgili fikrini söylemesi yeterlidir. Uzman kadromuzla istenilen özellikte ve istenilen güzellikte müşteri ihtiyacını karşılamaktayız.

terasa odaya sedir imalatı ankara

Ankara Koltuk İmalatı: Koltuk Döşeme Ankara, sizlere özel çözümler üretmeye devam ediyor. Evlerinize özel, özel ölçü koltuk imalatları, çekyat ya da köşe koltuk takımları imalatımızla sizlere kaliteli ve sağlam koltuklar imal etmekteyiz. Sizlere beğenmiş olduğunuz kumaşlarla istemiş olduğunuz koltuk modelini evlerinize özel tasarımlarla özel ölçüde imal ediyor, aradığınız çözümleri sunuyoruz. Dilerseniz bizim kataloglarımızdan dilerseniz de kendinizin beğenmiş olduğu herhangi bir koltuğu imal edebiliyoruz..

Daha detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için lütfen bizi Ankara'nın her semtinden koltuk döşeme, koltuk imalatı, sandalye yüz değişimi, çekyat yüz değişimi, ofis koltuk tamiri, koltuk yüzü değiştirme ve her türlü konuda arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

Modern Koltuk Tasarımları,
Koltuk Tamiri
Koltuk Takımı Yüz Değişimi
Kumaş Yenileme
Kanepe İmalatı
Oturma Grubu Yüz Değişimi
Sandalye Döşeme
Yatak Başlığı
Gelin ve Damat Koltuğu İmalatı
Döşeme Yenileme
Özel Koltuk Tasarımları

Koltuk İmalatı
Koltuk Tamiri
Tasarım ve İmalat,
Koltuk Kaplama
Kanepe Yüzü Değiştirme
Döşemelik Kumaş Çeşitleri
Sandalye Kaplama
Mutfak Köşesi İmalatı
Ücretsiz Servis