Ankara Çankaya Halı Yıkama ve Temizleme Hizmetleri

Garantili Halı Yıkama Servisi Çankaya Ankara
Yetkili Kişi : Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
halı yıkama fiyatları çankaya ankara çankaya halı yıkama fiyatları[/caption]

Halı Yıkama Çankaya Ankara

Ankara Halı Yıkama 1999 senesinden beri Ankara’da profesyonel anlamda halı yıkama, temizleme hizmeti veren, Ankara Çankaya halı yıkama firmaları arasında Lider halı yıkama firmasıdır. Gerek makine halısı temizleme, gerekse en nadide antik halı lara kadar bütün halı cinslerini yıkayabilen, ayrıca en uygun halı yıkama fiyatları nı sunan en iyi ekipmanlara sahip deneyimli bir halı yıkama fabrikası dır. Ankarada en ucuz halı yıkama fiyatları sunan firma değiliz, ama garantili halı yıkama konusunda en iyi halı yıkama fabrikasıyız. Ankara Çankaya civarı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama, koltuk temizleme yerleri arasında garantili ve antibakteriyel halı yıkama hizmeti sunan firmamız, Ankara Çankaya genelinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Ankara Çankaya Halı ve koltuk yıkama Servisi olarak Firmamız; Halı yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Yerinde Koltuk yıkama, Yorgan yıkama, Battaniye yıkama, Halı kenarı overlok, hizmeti vermektedir. Ankara Çankaya Halı yıkama Firmamızın öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple teslim edilen halıların öncelikle müşteri tarafından kontrol edilip daha sonra teslim alınması istenmektedir. Firmamız Çankaya halı yıkama hizmetinin yanında Ankaranın hemen hemen her semtine ücretsiz servisiyle halı yıkama, koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

ANKARA ÇANKAYA HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA

Halı Cinsine göre Özel Deterjan ve Kimyasal Halınızın tipine ve dokuma materyaline göre farklı şampuan kimyasal bileşenler kullanarak halılarınız temizlenir..

%100 Hijyenik Temizlik… %100 Müşteri Memnuniyeti %100 Garantili Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama hizmetimiz sonrası doğa bilecek memnuniyetsizlik durumunda koşulsuz 2. yıkama garantisi veriyoruz. Halılarınız yıkama işlemine alınmadan önce halı içine işlemiş tozlardan arındırılır ve tam otomatik makineler ile halı tipine uygun fırçalar kullanılarak yıkanır. Yıkama işlemi sonrasında özel kurutma alanına alınan halılar 10 ile 24 saat arasında tamamen kurutularak paketlenir. Ankara Çankaya Halı yıkama Fabrikası halılarınızı kesinlikle sokakta ya da güneş altında kurutmaz!

Hızlı Servis ve Teslimat

Servis Alanımıza Çankaya halı yıkama nında dahil olduğunu belirtir. Halı yıkama servisi mize Ankara Çankaya ve Ankara genelinden halı yıkama siparişleri kabul etmekteyiz…

MAKİNA HALISI, SHAGGY HALI, NEPAL HALISI, YÜN MAKİNE HALISI, EL DOKUMA HALISI, ÇİN HALISI, DERİ HALI YIKAMA, İPEK HALI YIKAMA, YERİNDE HALI YIKAMA, Bünyan Halı Yıkama Fiyatları, Yerinde Koltuk takımı Yıkama Fiyatları, KOLTUK TAKIMI YIKAMA, ÇEKYAT YIKAMA, SANDALYE, YATAK YIKAMA, BATTANİYE VE YORGAN YIKAMA FİYATLARI HAKKINDA ARAYIN DETAYLI BİLGİ VERELİM Çankaya, Keçiören, Mamak, Altıundağ, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Pursaklar, Gölbaşı, Çayyolu kısaca Ankara’nın tüm semtlerine servisimiz vardır.

Ankara Çankaya Halı Yıkama Şirketleri 0312 5801718, Ankara Çankaya Halı Yıkama Firmaları 0312 5801718, Çankaya Halı Yıkama Fabrikası 0312 580 17 18, Çankaya Halı Yıkama Fiyatları 0312 5801718, Çankaya Mahallesi Yerinde Halı Yıkama 0312 5801718, Ankara Çankaya Ucuz Halı Yıkama (m2 fiyatları 3tl) Telefon 5801718, Çankayada Halı Yıkama Yerleri 0312-5801718,