Ankara Kombi Bakım Ücreti-Fiyatları

Kombi ve Klima Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Kombi Tamir Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Ankara Kombi Bakım Ücreti-Fiyatları

0312 418 4007

Ankara Kombi Bakım Ücretleri

Kombi arızaları için destek alırken, servisin arızayı kesin olarak tespit etmesi şarttır. Ankaragenelinde ustalarımız petek borularını ve petekleri kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla evinize hiçbir zarar vermeden temizlemekteyiz. Teknik servis konularında son derece uzman olan ve yılların tecrübesini taşıyan uzman kadro size istediğiniz hizmeti sunabilmek için her dakika çalışmaya devam ediyor. Kombi klima gibi cihazların bugün yedek parça ve yakıt gibi ürünlerin fiyatlarının pahalı olması ekonomik açıdan siz kombi klima kullanıcılarını zor duruma düşürmektedir. amacımız her markaya sahip kombilerinizin, üst düzey hizmet anlayışımız ile bakımlarını yapmak ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine göstererek yuvanızı daha yaşanabilir bir hale getirmektir.. 

Evlerinize ve işyerlerinize kombileri bulunan müşterilerimize mükemmel yöntem servis hizmeti sağlamaktayız. 

Peteklerinizin içerisinde dolaşan şehir suyu belli bir süre sonra, peteklerinize gelen boruların ve peteklerinizin tıkanmasına neden olur. Değişim yapılan ürünler de cihazlarınız firmamız ilkelerince 1 sene garanti altındadır. Firmamız Ankara arasında tüm ilçelere birinci sınıf ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak haftanın 7 günü çalışmaktadır. Petek temizliği ücreti hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mevcut hedefimiz yüzü gülen müşterilerimiz arasına her geçen gün yeni müşterilerimizi dahil etmek ve sizlerin memnuniyetini alabilmek adına personelimiz ile daha iyi yükümlülükler çıkarabilmektir. 7/24 dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Petek temizliği tam ve kusursuz ilaç ve kimyasallarla temizlenerek, içlerinde sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bu yöntemle de verimi büyük oranda arttırabilen bir uygulamadır. Kombi ısı ayarında ehemmiyet en kusursuz ısı kayıplarına göre seçildiğinden genelde 80 ila 55 OC içinde bir sıcaklık yeterli olmaktadır. 

Ankara Petek Temizliği alanında her zaman en kaliteli hizmeti, kusursuz fiyatları sergileyerek vermekteyiz. Ankara servisi kombi ve klima cihazlarında eğitimli diploma ve sertifikalı teknisyenler ile siz değerli müşterilerimizi kışın soğukta yazın ise sıcakta bekletmeden aynı gün içinde cihazınızın tamirini sunarak evinizi veya işyerinizi ısıtıyor veya soğutuyoruz. Ankara kombi servisi olarak marka ayırmadan Ankara şehrinde kombi servis sorunu yaşayan tüm doğalgaz kullanıcılarına kombi bakımı, kalorifer temizleme, kalorifer su kaçağı tespiti, termal kamera ile ısı kayıpları tespiti yapmaktayız.