Ankara Halı Yıkama Yerleri

Ankara Halı ve Koltuk Yıkama Yerleri
Yetkili Kişi : Halı ve Koltuk Yıkama Yerleri Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Ankara Halı Yıkama Yerleri

0312 580 1718

Ankara Halı ve Koltuk Yıkama

 Kaliteli bir hizmet gösteren halı & koltuk yıkama? ile hemen irtibata geçiniz. Lekeli bölgenin tampon yapılması ve ovulmaması sonucunda halının diğer bölgelerine lekenin dağılması engellenmektedir. Kirlenme ve lekelenme birbirinden farklı etkilerdir. Halı yıkatmak isteyen kişiler halının ideal biçimde temizlenmesi yanında, uygun bir ücrete temizlenmesi hususlarında da hassasiyet gösterirler. Yerinde halı yıkama duvardan duvara halılarda, zemine sabitlenmiş halı arda ve üzerinde çok eşya bulunan halılarda uygulanan yıkama yöntemidir. Halı yıkama başlı başına maharet gerektiren bir yıkama işlemidir. 


Halı temizliği uygulaması su ve halıya uygun içerikli kimyasal malzemeler kullanılarak yapılan işlemlerdir. 

Ev tipi halı yıkama makinaları gerek çekiş gücüne sahip olamadığı gibi, gerekse de elde yapılan halı yıkama işlemleri de havlı yüzeylerinde sadece üstten temizlik sağlayabilmektedir. Halı yıkama şirketi olarak sizlere eksiksiz hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Özel servis araçlarımızla halılar adresinizden alınır, Fabrikamıza getirilen halılara müşterimize düzgün kodlar verilir. Halılarınız tek tek paketlenmiş olarak hiç biri diğerine temas etmeden siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ankara şartlarında kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca Ankara arasında halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Firmamız halı yıkama hizmeti sunmaktadır. el dokuma, makine dokuma ve yün halılarınızı zarar görmemesi için yıkama koşulunda halınıza ölçülerinde sıcak su ve buhar sürecinin yanı sıra kullanılan fırçalar tamamen halının özelliğine göre seçilmiş fırçalar ve yöntemler ile halılarınızın temizliği yapılmaktadır. 

Ankara şehrinde oturan kişiler için muhteşem bir gelişme yaptık ve tüm semtlere halı yıkama hizmeti sunduk. Sektörel alanlar içinde en çok tercih edilen ve en çok ihtiyaç duyulan halı yıkama konusu, Ankara halı yıkama firmaları tarafından sağlanarak müşterilerine sunulmaktadır.