Ankara Beyaz Eşya Servisleri

Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisleri
Yetkili Kişi : Beyaz Eşya Tamir Servisi Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak

Ankara Beyaz Eşya Servisleri

0312 418 4007

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. Buzdolabının içine yiyeceklerinizi pazardan marketten aldığınız poşetlerle birlikte koymayın bu poşetler tek kullanımlık poşetlerdir dolabın arasında olması hiç güvenilir değildir. Servisimiz metod servis hizmeti dışında belirtilen ürünler için bakım hizmeti de sunmaktadır. tüm beyaz eşya, klima, kombi markalarına hizmet sunuyor ve sizlere bakım / onarımı yapılan cihazlarınıza işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Yapılan servis hizmetinin işçilik ve yedek parça garantisi vardır. 

Beyaz eşya servisimize hoş geldiniz. yaptığımız her işimizi farklılıklar yaratmak için çalışıyoruz. Her beyaz eşya gibi buzdolaplarımız da zaman zaman arızalanabilir, böyle bir yapıda endişe etmenize gerek yok. 

gibi birçok markanın beyaz eşya, klima ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan , bu konuda son derece titiz bir durumda çalışarak bu hizmeti sunmaktadır. tüm yedek parçalarımız orjinal olmakla beraber bir yıl firma garantimiz altındadır. Gerekli bilgilendirme ve fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişimi geçin. Kış aylarında kombilerin çalışma sıklığı en üst seviyede olduğundan dolayı arıza yapma olasılığı yüksektir. beyaz eşya tamir ve bakım servisi çağrı merkezimiz, haftanın 7 günü 09:00 – 21:00, saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Bakım ve onarım fiyatlarımız normal standartlardadır. Doğru hizmet hizmette kalite ve güler yüzlü bir servis için tercih edebilirsiniz. tarafından yeniden arızası yapılan makinanız çalışacak ve hiç bir boyutda işiniz aksamayacaktır. 

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden olan beyaz eşyalar, kullanım amaçları ne olursa olsun en uygun verim ve etkin performans için bazı gereksinimlere ihtiyaç duyuyor. Özellikle alçak olan bölgelerde şebeke suyunun basıncının birinci sınıf olmasından dolayı kombinin çalışmasını, doğru bir durumda su ısıtmasını engeller ve barın yükselmesine neden olur. Daha bilinçli boyutda kullanım ve daha uzun ömürlü cihazlar için sizler de firmamızdan destek alabilir ve mükemmel yöntem ekibimize sorunlarınızı iletebilirsiniz.