Ankara Profilo Servisi (Yuvam Teknik) 0312-4184007

Profilo Servis Ankara
Yetkili Kişi : Yuvam Teknik Yetkili Offline Yetkiliye SMS Gönder Firmaya Mesaj Bırak
Ankara Profilo Servis

Profilo Servis Ankara | 0312 418 4 007 
profilo servisi çankaya ankara


Beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı çalışabilmesi için bakım işlerinin zamanında yapılması önemlidir. Her çeşit beyaz eşya arızası için, Ankara Profilo servis ya da diğer tüm markalarda beyaz eşyalarınızda servis ihtiyacınızda uzman personelimizle size en kaliteli hizmeti sunabilmenin gayreti içerisindeyiz.

Ankara Geneli profilo teknik servisi için çağrı merkezimizden yahut acil cep telefonu numaramızdan Ankara ilinin her bölgesinden bize 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilirsiniz. Vaktinizin kıymetini bileni, konusunda oldukça deneyimli ve güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Teknik Servisin Önemi

Usulüne uygun bir biçimde gerçekleştirilmeyen, deneyimsiz kişilerin elinde hatalı yapılan tamirat ve teknik servis işlemleri, bir arızanın giderilmesine çalışılırken, daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle teknik servisin önemi büyüktür. Arızaların doğru tespit edilmesi, sorunun kaynağının ve çözüm için izlenecek yolun belirlenmesi uzmanlık ister.

Aksi taktirde, sorunlara geçici çözümler üretilebilir. Çalışır görünün cihazlar olması gerektiği performansta olmayabilir. Kalıcı çözümler için 0312 418 4 007 numarası telefon u arayabilirsiniz.

Profilo Servisi Ankara

Profilo Buzdolabı Servisi Ankara

Profilo servis olarak, mutfaklarımızın en önemli parçaları; buzdolapları. Temel işlevi gıda maddelerini soğuk ve taze olarak muhafaza etmemizi sağlamaktır. Bunun için de çok çalışırlar. Dolayısıyla, bakıma ihtiyaçları var. Gerekli bakımlar zamanında yapılmadığında buzdolaplarında çeşitli arızalar gerçekleşebiliyor. Bu arızalardan en sık görüneni yeterli soğutmanın gerçekleştirilememesidir. Bu arızanın kaynağı arka kısımda bulunan soğutucu ızgaralar olabilir.


Profilo Çamaşır Makinesı Servisi Ankara


Suyun, deterjanın ve merkezkaç kuvvetinin hesaplanarak kullanılmasıyla çalışan çamaşır makineleri, giysilerin deterjanlı suyla buluşmasını sağlar. Kir moleküllerine yapışıp onları tutmak üzere üretilmiş bu maddeler köpüğün sudan hafif olmasından faydalanarak lekeleri çamaşırlardan sökerek çıkartırlar. Daha sonra bunlardan arındırılması ve son olarak da fazla sudan arındırılmasıyla görevlerini tamamlarlar.

Çamaşır makinelerin çeşitleri boyutlarından kapasitelerine kadar çeşitlilik içindedir. Bazı cihazlarda elle yapılması gereken işlemler olduğu gibi, bazıları da tamamen otomatiktir. Onlarca parçadan oluşur ve üstün mühendislik hesaplamaları ve testlerden geçerek kullanıma sunulurlar.

Bakım ve onarım işlerinde izlenecek yol profilo servis için de, diğerleri için de benzer şekilde cereyan eder. Öncelikle deterjanın konulduğu bölüm ele alınır. Bu kısımdaki birikintiler çamaşırlardaki lekelenmelerin sebebi olabilir. Dolayısıyla, temizliği gerektir. İçindeki kısımlar özenle arındırılır.

Genellikle arka kısımda bulunan hortumlar göz ardı edilir. Halbuki onların bakımı da gerektir. Bunlar sökülerek sızdırmayı önlemesi ve bağlanması için konumlandırılan uç kısımların kontrolü yapılır. Hemen, her cihazda olduğu gibi filtrelerin temizlenmesi de çok önemlidir. Bu işlemlerin yapımı için, kullanım kılavuzu ciddiyetle incelenir. İç kısım güzelce silinir. Yapılacak olan bu işlemler uzun süreli kullanım, enerji tasarrufu ve sağlık içindir.

Oluşturan parçalardan birisi akımların ve sinyallerin diğer elektromanyetik dalga sahibi cihazlara zarar vermesini amaçlar. Bu kısım, iletken levhaların arasına konumlanmış yalıtımı sağlayan maddeden meydana gelir. Kutba sahip ve sahip olmayan çeşitleri vardır. Ve tabii ki makinenizin parçalarından birisi de cihazın çalışmasını başlatacak ve sonlandıracak olan düğmedir (anahtardır). Gerilimin birden değişmesi bunlarda hasara neden olabilmektedir.

Profilo Bulaşık Makinesı Servisi Ankara

Tabak, çanak, çatal, bıçak ve bardak gibi mutfak gereçlerinin temizliğinde, otomatik olarak çalışan cihazlar, bulaşık makineleridir. Özellikle geniş aileler, restoran gibi fazla bulaşık çıkan ortamlar için hızlı ve pratik yıkama sağlar. Özelliklerine göre çok farklı marka ve modelleri bulunan bulaşık makineleri vardır.

Yıkanacakların dizilmesi, oldukça önemlidir. Aşırı ya da düzensiz doldurulan cihaz temizlikte eksiklik hissettirebilir. Profilo'nun 3 çekmeye sahip modelleri bu sorunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca enerji verimliliği ve tasarrufu açısından da oldukça işlevseldir.

Kapalı ortamda muhafaza edilmeyen deterjanların oluşturacağı durum da eksik temizlik getirebilir. Yemek kalıntılarının fıskiye deliklerinin içinde yahut, etrafında birikinti oluşturması da bu duruma neden olabilir. Hemen her cihazda olduğu gibi bulaşık makinesinde de filtrelerin arındırılması Profilo servisi tarafından ilk kontrol edecek hususlardandır.

Eski aletlerde, su girişi çıkışı elle yapılmaktaydı. Şimdiyse işlemler el değmeden yapılır. Bu el değmeden yapılan işlemler çoğu makine için, 4 aşamada gerçekleşir. Öncelikle su çekilir ve daha yapışmamış olan kolay çıkacak kalıntılar için bir yıkama işlemi yapılır. Daha sonra, deterjanın, tuzun ve parlatıcıların da kullanıldığı esas temizliğe geçilir. Tabii ki, bu işlemden sonra bir de bulaşıkların deterjandan temizlenmesi gerekir. Buna da durulama denir. Bol suyla yapılan bu durulama işleminin akabinde, son olarak sudan arındırılır. Buna da kurutma denir. Yani, bulaşıklar sırasıyla kirlerinden, deterjandan ve sudan arındırılarak yıkama işlemi tamamlanır.

Profilo Yetkili Servisi Ankara

Firmamız bir çok büyük markanın yetkili servisidir. Fakat "Profilo Yetkili Servisi" değildir. "Profilo Servis" ve diğer bir çok marka için özel beyaz eşya Ankara yuvam teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalarınızda daha arıza oluşmadan bakımlarının ve temizliklerinin düzenli olarak yapılması, daha az arızayla karşılaşmanızı sağlar. Diğer yandan, bu işlemler makinenin ömrünü uzatırken, daha verimli çalışmasını da sağlamış olur. Yüzeysel temizlik bile son derece gereklidir.

Her beyaz eşya nevi şahsına münhasır nitelikler barındırır. Bir çok ürün, oldukça fazla ortak özelliğe sahip olsa bile, bu kendine has ayrıntılara dikkat edilmelidir. Bunun en sağlıklı yöntemi kullanma kılavuzları ve üretici firmaların ürün üzerin yerleştirmiş olduğu, uyarıcı ve aydınlatıcı etiketlerden faydalanmaktır.

Profilo Servis Ankara

Kullanım Kılavuzları ve Önemi

Ne yazık ki, çeşitli araştırmaların gösterdiği üzere, ülkemizde kullanım kılavuzu okuma alışkanlığı %10'un altındadır. Ortalama olarak her 15 kişiden sadece birisinin bu kitapçıkları incelediği tahmin edilmektedir. Halbuki Profilo beyaz eşyalar için bunları okumanın önemi, hem insan sağlığı hem ürünlerin uzun vadede sağlıklı kullanımı açısından oldukça büyüktür.

Ankara geneli profilo servisi hizmeti verdiğimiz bazı bölgeler: not: profilo yetkili servisi değiliz. Çankaya, Dikmen, Esat, Ankara Gaziosmanpaşa, Kırkkonaklar, Birlik Mahallesi, Çankaya Yıldız, Öveçler, Balgat, ostim, siteler, ivedik, etlik, mamak, yenimahalle, ayrancı, pursaklar, kızılay, sıhhiye, ankara ulus, şentepe, incirli, Cevizlidere, Abidinpaşa, Ayrancı, Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Ufuktepe, bahçelievler, Eryaman, etimesgut, alacaatlı ankara,  

profilo servis ankara batıkent, profilo servisi ankara çankaya, profilo servisi ankara dikmen, profilo servis ankara demetevler, profilo servisi ankara etlik, profilo servisi ankara etimesgut, profilo servis ankara eryaman, profilo ankara etimesgut profilo servisi, profilo servisi ankara keçiören, ankara mamak profilo servisi,
ankara yenimahalle profilo servisi,